W realu nie ma nieśmiertelności..

W realu nie ma nieśmiertelności..

w Aktualności

Siłą, grożąc użyciem noża,wyciągnął siedzącą w samochodzie kobietę. W czasie przesłuchania wyjaśnił, że grał w agresywne gry komputerowe i chciał zobaczyć jak to wygląda w „realu”….

Do zdarzenia doszło w Głuszycy. 35-letnia mieszkanka tej miejscowości wybrała się do marketu położonego na obrzeżach miasta. Po zrobieniu zakupów wsiadła do samochodu. Chciała jeszcze zadzwonić do koleżanki. W pewnym momencie do auta podszedł młody, zakapturzony mężczyzna. Sprawca otworzył drzwi auta i siłą zaczął wyciągać kobietę z pojazdu. Mężczyzna krzyczał, aby opuściła auto. 35- latka stawiała opór. Jednak sprawca był silniejszy. Ponad to zauważyła, że w drugim ręku trzyma nóż. Kobieta głośno wzywała pomocy. Gdy sprawca zauważył idących w ich kierunku ludzi – uciekł. 35-latka o zdarzeniu poinformowała policję. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Głuszycy. Po krótkiej penetracji terenu funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi podanemu przez pokrzywdzoną.

Zatrzymanym okazał się 20-letni mieszkaniec Głuszycy. Mężczyzna był pijany. Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie złożył obszerne wyjaśnienia. Tłumaczył się, że grał w agresywne gry komputerowe i chciał zobaczyć jak to wygląda w „realu”. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju. Na wniosek policji, prokurator zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Za popełnione przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Wojskowi w powiecie

Na zaproszenie starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego ziemię wałbrzyską odwiedzili  żołnierze z 12 Szczecińskiej

Wypadek paralotniarza

\W okresie wakacyjnym niemal codziennie dochodzi do wypadków w rejonie działania Grupy
Go to Top