Wałbrzych dla WOŚP

Wałbrzych dla WOŚP

w Aktualności

Kasia Wilk, Onyx, i Pose 69. Dwa złote, czternastokaratowe serduszka. Gadżety, zaproszenia i wiele innych niespodzianek. XVIII finał wielkiej Orkiestry w Wałbrzychu zapowiada się imponująco.

W tym roku stu wałbrzyskich wolontariuszy zbierać będzie pieniądze na zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia dzieci. Wierzymy, że po raz kolejny mieszkańcy naszego miasta otworzą swoje wielkie serca i będą hojnie wrzucać pieniądze do puszek. W ten wyjątkowy dzień na wałbrzyskim rynku wystąpi Kasia Wilk. Obok niej na scenie będzie można zobaczyć zespoły: Onyx i Pose 69. Ponadto odbędzie się pokaz ratownictwa. Powstanie również warzywno-owocowa rzeźba. Ciepłe posiłki zapewni kuchnia polowa. Nie zabraknie także quadów, specjalnego autobusu z przedmiotami przekazanymi na licytację. O godzinie 20.00 w niebo wystrzelą fajerwerki. Dodatkową atrakcją w tym dniu będzie koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych", który rozpocznie się w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Białym Kamieniu o godz. 14.00. A na pasażu w Tesco, wspólnie z Superfotografem, za datek do wośpowej puszki będzie można wykonać pamiątkowe wielkoorkiestrowe zdjęcie.

Co licytujemy?

Przede wszystkim dwa złote 14-karatowe serduszka (waga: 3,190g i 1,280 g), pierwsze o wartości rynkowej 658 zł, drugie – 264 zł. Oba powstały ręką mistrza złotnictwa Grzegorza Śmigla. Wystawny, okolicznościowy garnitur kawowy wykonany przez Fabrykę Porcelany Wałbrzych, kupon na suknię wizytową (Studio mody okolicznościowej i urody "Gracja"), przepiękne prace plastyczne wykonane na ogólnopolski konkurs „Anioły muśnięcie skrzydeł", 90 minut dobrej zabawy na krążku DVD wraz z zaproszeniem na Ogólnopolską Giełdę Kabaretową „PrzeWAŁka" (Wałbrzych,7-8.05.2010), zaproszenie na musical „Metro" (Wrocław, 20.01.2010), gadżety WOŚP i wiele innych przedmiotów.

Zapamiętaj

Każda osoba kwestująca musi mieć identyfikator ze zdjęciem i oryginalną zamkniętą puszkę fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Numer identyfikatora musi zgadzać się z numerem puszki. Wolontariusze nie mogą kwestować pojedynczo.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top