Warsztaty Gospel

Warsztaty Gospel

w Kultura

Parafia Ewangelicko – Augsburska w Wałbrzychu zaprasza wszystkich pasjonatów śpiewu do uczestnictwa w VII Wałbrzyskich Warsztatach Muzyki Chrześcijańskiej i Gospel. Wydarzenie to ma w Wałbrzychu swoją wieloletnią tradycję, zawsze cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników i gości koncertu finałowego.

Warsztaty rozpoczną się w sobotę 01 października od godz. 09.00, zapisy uczestników będą przyjmowane już od godz. 08.00 w kaplicy przy Placu Kościelnym 4 w Wałbrzychu. Próby potrwają tego dnia do godz. 19.00, natomiast w niedzielę próby rozpoczną się od godz. 09.00. Warsztaty poprowadzi dobrze znana w Wałbrzychu z poprzednich realizacji Agnieszka Krauz – Nabielec, wokalistka i instruktorka śpiewu gospel. Koncert Finałowy będzie miał miejsce 02 października 2011 roku o godz. 17.00, w ewangelickim Kościele Zbawiciela w Wałbrzychu. W repertuarze złożonym z utworów muzyki chrześcijańskiej wystąpi Karolina Tuz (wokalistka, pianistka, kompozytor, aranżer) z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego i chóru uczestników warsztatów.

Zapisy na stronie internetowej www.walbrzych.luteranie.pl w zakładce kontakt, poprzez wysłanie wiadomości z informacją, że chodzi o udział w warsztatach. Opłatę za udział w warsztatach, w wysokości 30,- złotych, można wpłacać na konto parafii: 63 1240 1952 1111 0010 3326 2867

Organizatorem tegorocznych VII Warsztatów Muzyki Chrześcijańskiej i Gospel jest Parafia Ewangelicko – Augsburska w Wałbrzychu przy współpracy z instytucjami: Zespołem Pieśni i Tańca „Wałbrzych", Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego

„Poszukiwania”

W  piątek, 16 kwietnia, odbyło się otwarcie wystawy Łukasza Karkoszki „Poszukiwania” w
Go to Top