Weekend w Teatrze

Weekend w Teatrze

w Kultura

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza już w ten weekend na dwa spektakle: Przyszedł Mężczyzna do Kobiety oraz Good Night Cowboy.

,,Przyszedł Mężczyzna do Kobiety" – Mężczyzna po przejściach, kobieta z przeszłością spotykają się na zaaranżowanej randce w ciemno. Pierwsze spotkanie dalekie jest od ideału… Czy potrzeba ciepła i zrozumienia przezwycięży różnice charakterów? Pełna ironii i humoru sztuka Siemiona Złotnikowa pozwala spojrzeć na siebie z dystansem, a na aktorską inicjatywę Ireny Wójcik i Piotra Tokarza z uznaniem! W muzycznym tle spektaklu przeboje sprzed lat. „Good Night Cowboy" to współczesna opowieść o młodym mężczyźnie, który w poszukiwaniu własnej tożsamości rusza w wielki świat i sprzedaje swoje ciało. Bohater, wędrując po hotelowych pokojach, mieszkaniach klientów, kowbojskich preriach i najbardziej skrywanych meandrach duszy, musi odpowiedzieć na pytania: kim jest i czy świat „wyzwolony" gwarantuje wolność? Spektakl doceniony przez krytyków i widzów, wyróżniony trzema nagrodami na Festiwalu Dramaturgii Współczesnej Rzeczywistość Przedstawiona w Zabrzu wraca do Wałbrzycha! Koprodukcja z Teatrem WARSawy z Warszawy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top