Weź los w swoje ręce!

Weź los w swoje ręce!

w Gospodarka

Weź los w swoje ręce Chcesz zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje.? Skorzystaj z bezpłatnego programu "Szkolenie – Praktyka – Zatrudnienie – Rozwój edycja II". Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych nie zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy oraz osób nie uczących się.

Centrum edukacji i pracy młodzieży OHP zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie "Szkolenie – Praktyka – Zatrudnienie – Rozwój edycja II". Projekt obejmuje: kurs zawodowy, kurs komputerowy- ECDL (lub podstawowy), kurs j. obcego (angielskiego lub niemieckiego), zajęcia z doradcą zawodowym, integracyjne treningi i warsztaty psychologiczne oraz ABC Przedsiębiorczości- moja firma. Dodatkowo uczestnicy mogą liczyć na posiłek w przerwie zajęć, dofinansowanie kosztów dojazdu na zajęcia oraz ubezpieczenie na czas trwania projektu. Na pierwszego uczestnika czeka prawo jazdy kat. B.

Informacje na temat projektu oraz zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 074/ 665-39-51 i w siedzibie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP przy al. Wyzwolenia 38 w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Wizerunkowa wpadka

Prezes Jarosław Kaczyński rozwiązał struktury partyjne w Wałbrzychu. Decyzja związana jest  z
Go to Top