Wieczór poetycki Artura Jarmułowskiego

Wieczór poetycki Artura Jarmułowskiego

w Kultura

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na wieczór poetycki Artura Jarmułowskiego: pedagoga z wykształcenia, duchem muzyka, dłonią poety, który zarówno przed kartką, jak i fortepianem czuje się swobodnie.

Stylistyka twórczości Artura Jarmułowskiego stawia go obok twórców metafizycznych, a muzyczność i metaforyczność wierszy przypomina zapomniany klasycyzm.Tematami tekstów poety są: kondycja człowieka w dzisiejszym świecie, piękno ciała kobiecego, ale także przyroda, czas i szeroko rozumiana przestrzeń. Jego utwory to wynik dociekliwej obserwacji otoczenia.Przygoda z tworzeniem zaczęła się kilkanaście lat temu, ale dopiero od niedawna miłośnicy poezji mogą poznać twórczość Artura Jarmułowskiego. W 2007 brał udział w warsztatach literackich organizowanych przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, których efekt został uwieczniony w Almanachu Wrocławskiej Wszechnicy Literackiej „Integracja 2007".Współpracuje ze środowiskiem artystycznym Wałbrzycha, m.in. z malarką Anną Wach, dla której tworzy poetyckie opisy. W styczniu 2010 r. debiutował, wieczorkiem autorskim, w wałbrzyskim Muzeum.

Artur Jarmułowski jest twórcą skrytym, poprzez swoje wiersze ukazuje tylko cząstkę siebie, natomiast stara się być lustrem dla innych. Jeśli chcesz, w październikowy wieczór, zapomnieć się w słowie i muzyce zapraszamy na spotkanie z poetą: 27.10.2010, godz. 19.00, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, ul. Broniewskiego 65a.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top