Wielka Sobota z futbolem

Wielka Sobota z futbolem

w Sport

Tradycyjnie Niedziela Wielkanocna pozbawiona będzie emocji piłkarskich, co oczywiście nie może dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę rangę święta. W rezultacie jednak wszystkie mecze, zarówno „okręgówki”, jak i klas: A i B rozegrane zostaną w Wielką Sobotę.

 

Jako jedni z pierwszych na boisko wyjdą piłkarze MKS-u Szczawno-Zdrój, którzy już o godzinie 11 rozpoczną IV-ligową rywalizację. Dla ekipy Wiesława Walczaka to naprawdę ostatni dzwonek, aby zacząć zdobywać punkty i przedłużyć szanse na utrzymanie w IV lidze. A okazja ku temu jest wyśmienita, bowiem rywalem szczawieńskiego zespołu będzie przedostatni w tabeli – Piast Zawidów. Co prawda niedawno nasi nie dali rady Orkanowi Szczedrzykowice, który jeszcze dwa tygodnie temu zajmował 15. miejsce, ale w końcu fatalna passa MKS-u musi się skończyć. Ten mecz piłkarze z uzdrowiska po prostu muszą wygrać, tym bardziej że w następnej kolejce zagrają na wyjeździe ze znacznie wyżej notowaną Ślęzą Wrocław. Pojedynek MKS-u z Piastem odbędzie się na stadionie Górnika Boguszów-Gorce.

Tradycyjnie Niedziela Wielkanocna pozbawiona będzie emocji piłkarskich, co oczywiście nie może dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę rangę święta. W rezultacie jednak wszystkie mecze, zarówno „okręgówki”, jak i klas: A i B rozegrane zostaną w Wielką Sobotę. Jako jedni z pierwszych na boisko wyjdą piłkarze MKS-u Szczawno-Zdrój, którzy już o godzinie 11 rozpoczną IV-ligową rywalizację. Dla ekipy Wiesława Walczaka to naprawdę ostatni dzwonek, aby zacząć zdobywać punkty i przedłużyć szanse na utrzymanie w IV lidze. A okazja ku temu jest wyśmienita, bowiem rywalem szczawieńskiego zespołu będzie przedostatni w tabeli – Piast Zawidów. Co prawda niedawno nasi nie dali rady Orkanowi Szczedrzykowice, który jeszcze dwa tygodnie temu zajmował 15. miejsce, ale w końcu fatalna passa MKS-u musi się skończyć. Ten mecz piłkarze z uzdrowiska po prostu muszą wygrać, tym bardziej że w następnej kolejce zagrają na wyjeździe ze znacznie wyżej notowaną Ślęzą Wrocław. Pojedynek MKS-u z Piastem odbędzie się na stadionie Górnika Boguszów-Gorce.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Tenis na wózkach

Już po raz VIII zawodnicy walczyli podczas Turnieju Tenisa ziemnego na wózkach.

Wyścig kolarski w Jaczkowie

Deszczowa aura nie odstraszyła najbardziej wytrwałych miłośników jednośladów. Tak jak przystało na
Go to Top