Wspólny koncert

Wspólny koncert

w Kultura

Fani hip hopu i tanecznej muzyki elektronicznej będą mieli okazję pobawić się przy ulubionych brzmieniach podczas jednej imprezy. W Gościńcu Sudeckim w Głuszycy odbędzie się wspólny koncert rapera Smuty i Edyty Nawrockiej.

Koncert Edyty Nawrockiej i Smuty to połączenie dwóch zupełnie odmiennych stylów muzycznych – EDM (Electronic Dance Music) oraz hip hopu. Taki wyjątkowy występ odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 marca o godz. 20:00 w Gościńcu Sudeckim w Głuszycy. Smuta to raper o którym cała Polska usłyszała dzięki jego udziałowi w trzeciej edycji programu X FACTOR. – Myślę, że za parę tygodni będę bardzo dumny, że Cię znam – skomentował występ Smuty Kuba Wojewódzki. – Taka schiza Magika – stwierdził Czesław Mozil, porównując Smutę z legendarnym raperem. Smuta dostał nie tylko 3 x tak, lecz również 3000 x tak od widowni. Jest pierwszym raperem, któremu udało się zabrnąć tak daleko w historii polskich talent show. Później wszystko potoczyło się już bardzo szybko. Po programie do Smuty odezwała się jego obecna menedżerka i zaproponowała współpracę. Raper nagrał specjalny utwór o wałbrzyskim bokserze Rafale Kaczorze, która rozbrzmiewa za każdym razem gdy wchodzi na ring. Do tego utworu powstał również teledysk. Jego uroczystą premierę, która odbyła się w Aqua Zdroju poprowadził słynny polski raper Wujek Samo Zło, który przez cały czas wspiera karierę Smuty.Kolejnym krokiem w karierze było nagranie wspólnego singla pt. „List” z Edytą Nawrocką i właśnie ten utwór artyści wykonają razem na scenie 14 marca. Poza tym uczestnicy imprezy będą mieli okazję posłuchać hip hopowego koncertu Smuty i elektronicznego koncertu Edyty Nawrockiej, które poprzedzą całonocną zabawę przy dyskotekowych brzmieniach. Edyta zapowiada występ ze swoim najnowszym repertuarem, w którym znajdą się niepublikowane dotychczas utwory. Smuta również wykona swoje najnowsze utwory z nadchodzącej płyty "Tam i z powrotem". Bilety w cenie 15 zł są do nabycia w Salonie Fryzjerskim RENE w Wałbrzychu przy ul. Piłsudskiego 50 oraz w Gościńcu Sudeckim w Głuszycy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top