Wyłowiono zwłoki chłopca

Wyłowiono zwłoki chłopca

w Aktualności

Strażacy wyłowili z rzeki koło Kowalowej ciało kilkunastoletniego chłopca. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest to poszukiwany od ponad miesiąca 15-letni Kamil z Mieroszowa.

Zwłoki chłopca leżały w rzecze. Zaczepione były o pień. Na brzeg ciało wyjęli strażacy. Później ciało dziecka wniesiono na górę obok drogi. Trudno jest ustalić czy to zaginiony i poszukiwany od ponad miesiąca Kamil z Mieroszowa, bo zwłoki uległy częściowemu rozkładowi. Istnieje jednak dużo prawdopodobieństwo, że to on.

Przypomnijmy: Kamil wyszedł z domu 18 lutego 2010roku około godziny 14:30. Widziany był tuż przed 17:00 w Unisławiu Śląskim. Pomimo wielu komunikatów chłopiec nie dawał żadnych oznak życia. Dlatego dzisiaj przystąpiono do masowej akcji poszukiwawczej. Obok policji włączyli się do niej strażacy pracownicy Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, wałbrzyskiego nadleśnictwa i specjalistycznej jednostki Straży Pożarnej z Łodzi oraz ochotnicy, osoby cywilne dobrze znające rejony mieroszowskich wzniesień. Swoją pomoc zaoferowali również funkcjonariusze z wałbrzyskiej komendy straży pożarnej. Ciało nastolatka znaleziono popołudniu. Było w rzece. Zaczepione o konar. Ze względu na częściowy rozkład trudno było na miejscu zidentyfikować czy to poszukiwany Kamil.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Powiatowa baza coraz większa

Starosta Krzysztof Kwiatkowski i Marek Masiuk, członek zarządu Powiatu Wałbrzyskiego  odebrali kolejny

Inwestują w sprzęt

Dzięki środkom otrzymanym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Powiat Wałbrzyski rozbudowuje bazę
Go to Top