co niepotrzebne

Wyrzuć, co niepotrzebne

w Aktualności

Przez cały czerwiec na terenie Wałbrzycha trwa akcja "Wywalamy graty z chaty", czyli zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Dziś akcja obejmie dzielnice Sobięcin i Gaj.

Zbiórka, podobnie jak w roku ubiegłym, prowadzona będzie w formie tzw. "wystawki" – mieszkańcy budynków wielorodzinnych mogą wystawiać odpady wielkogabarytowe przy kontenerach i pojemnikach na odpady, natomiast mieszkańcy budynków jednorodzinnych – przed posesjami. W tym roku zbiórka obejmie również osiedle Podzamcze przy czym zbiórka na tym osiedlu prowadzona będzie w wyznaczonym punkcie – parking przy ul. Jana Pawła II /obok Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego/.

W ramach akcji zbierane będą takie odpady jak stare meble, wersalki, fotele itp. oraz wielkogabarytowy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – pralki, lodówki, telewizory itp. Odpady wystawiać będzie można w każdy poniedziałek i czwartek – wg harmonogramu, przy czym nie należy ustawiać wielkogabarytów na drogach oraz w taki sposób, że blokowałyby przejście lub przejazd. W dniach deszczowych meble tapicerowane należy zabezpieczyć przez zamoknięciem, np. poprzez przykrycie folią. Wykonawcą usługi w tym roku będzie ALBA Dolny Śląsk Sp. z o.o. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 74 6655239.

APELUJEMY O PRZESTRZEGANIE HARMONOGRAMU – ODPADY WYSTAWIONE W INNYCH TERMINACH NIŻ WSKAZANE W HARMONOGRAMIE NIE BĘDĄ ODBIERANE!!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Groźne zderzenie

Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę  poszkodowaną w wypadku, do którego doszło dzisiaj w

Nowe atrakcje

Można już wypożyczyć rowery w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” w Jedlinie-Zdroju. Na

Przystanek kolejowy Dzikowiec

Rada Ministrów przyjęła uchwałę o utworzeniu Rządowego Programu budowy lub modernizacji przystanków
Go to Top