Z gitarą na stoku

Z gitarą na stoku

w Kultura

Gmina Głuszyca zaprasza miłośników poezji śpiewanej i piosenki autorskiej do Łomnicy. Będzie to już IV edycja festiwalu „Z gitarą na stoku".

W piątek 24 sierpnia o godz. 19.00 program rozpoczną laureaci zeszłorocznej edycji przeglądu, np. Jacek Szatkowski, Wacław Wiliński, Krzysztof Kobielec. Po nich odbędzie się cykl koncertów nocnych, w ramach którego będzie można usłyszeć zespół The Green IRISH Team, Tomasza Lewandowskiego, Tomasza Wachnowskiego, a zakończenie wystąpi Leszek Kopeć.

Główny program festiwalu przewidziany jest jednak na dzień kolejny, sobotę 25 sierpnia. Od godz. 15.00 rozpocznie się koncert konkursowy, do którego zgłoszenia można nadsyłać jeszcze do 23 sierpnia (karta zgłoszenia jest do pobrania na stronach Centrum Kultury – MBP w Głuszycy). Po rozstrzygnięciu konkursu, podobnie jak poprzedzającego dnia, rozpocznie się cykl koncertów nocnych, w ramach których pojawią się: Ryszard Żarowski, Do Góry Dnem, Słodki Całus Od Buby i zespół F.A.N.T. Festiwal, podobnie jak w poprzednich latach odbędzie się na stoku pod Łomnicką Chatą (w Łomnicy). Oprócz koncertów, ognisk, bezpośrednich spotkań z artystami, biwakowania na stoku, przewidziano także wspólne muzykowanie wszystkich chętnych do białego rana, także w gościnnej Łomnickiej Chacie.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

To był ich dzień

Bibliotekarze z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego uroczyście świętowali Dzień Bibliotekarza.

Dzień bibliotekarza

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, w tym roku przypadającego na 
Go to Top