„Z miłości do..." Ladies Night! - KONKURS

„Z miłości do…" Ladies Night! – KONKURS

w Kultura

Już 17 października Cinema City zaprasza ponownie wszystkie Panie na najbardziej kobiece spotkanie tej jesieni! Tym razem porcję prawdziwych filmowych doznań gwarantuje premiera najnowszej produkcji Paula Andrew Williamsa – „Z miłości do…". Zimne październikowe wieczory odchodzą w zapomnienie – Ladies Night rozgrzeje wszystkie uczestniczki! Święto kobiet startuje już 17 października o godzinie 19:30. Wszystkie atrakcje przewidziane podczas październikowego Ladies Night są w cenie normalnego biletu!

Żadna z Pań nie może przegapić październikowej odsłony Ladies Night w Cinema City! Namów przyjaciółki i wspólnie skorzystajcie z porad stylistów i ekspertów z dziedziny urody, którzy zdradzą tajemnicę jak zawsze wyglądać promiennie i kobieco – nawet w zimne jesienne dni! Spędź wieczór pełen relaksu w kobiecym gronie i ciesz się pięknym wyglądem każdego dnia! Ladies Night rozpocznie się już 17 października o godzinie 19:30, a wszystkie uczestniczki będą mogły jako pierwsze zobaczyć niezwykły film „Z miłości do…" z niesamowitą kreacją Vanessy Redgrave i Terenc"a Stampa – brytyjską komedię, równie nieprzewidywalną, co tamtejsza pogoda! Bądźcie przygotowane na pełen wachlarz emocji – jednego możecie być pewne – niezapomnianych wrażeń i chwil pełnych wzruszeń! „Cinema City zaprasza wszystkie Panie na prawdziwie ekscytującą jesienną odsłonę Ladies Night. Niezapomniane emocje zagwarantuje pełen humoru i wzruszeń film – „Z miłości do…", dzięki któremu poznamy siłę prawdziwego uczucia! Kobiece spotkanie to również idealna okazja, by odetchnąć i zrelaksować się po pełnym pracy dniu. O komfort i dobre samopoczucie uczestniczek zadbają eksperci z dziedziny pielęgnacji, a każda z Pań otrzyma prezent – niespodziankę! Jesień nie może udać się bez październikowej odsłony Ladies Night!" – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland. Partnerami październikowej odsłony Ladies Night są: Almi Decor, Nescafe, Lion Płatki, Oriflame oraz Stopklatka i Radio Zet Gold.  Już 17 października przyjdź i wspólnie z Cinema City świętuj jesienną edycję Ladies Night! UWAGA KONKURS. Do wygrania 2 podwójne bilety na Ladies Night do kina Cinema City Wałbrzych na 17 października – godzina 19:30. Wystarczy wysłać emaila na adres:redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl o treści Ladies Night oraz podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Spośród zgłoszeń wylosujemy laureatki, z którymi skontaktujemy się osobiście.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top