Za bardzo Czerwony Kapturek

Za bardzo Czerwony Kapturek

w Aktualności

Posłanka Agnieszka Kołacz-Leszczyńska czy Barbara Kaśnikowska, prezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej? A może Barbara Szeligowska z Radia Wrocław? Kto zagra Za bardzo Czerwonego Kapturka w bajce dla dorosłych przekonamy się już w sobotę 14 marca.

To będzie wyjątkowy spektakl. Na scenie zamiast zawodowych aktorów pojawi się parlamentarzystka, senator, prezesi oraz dyrektorzy różnych firm i instytucji. Przedstawienie, które zostanie wystawione na deskach Teatru Lalki i Aktora ma pomóc dzieciom. Pieniądze ze sprzedaży biletów przeznaczone zostaną na dożywianie najmłodszych. Na scenie nie zabraknie również dziennikarzy, którzy chętnie przyłączyli się akcji Syta Zima, której organizatorami jest wałbrzyska Toyota, Fundacja „Merkury" i Gmina Wałbrzych. Dzięki niej każdego miesiąca kolejne maluchy otrzymują darmowe i ciepłe posiłki. "Za bardzo Czerwony Kapturek" to bajka zdecydowanie dla dorosłych… za bardzo swobodna i trochę za ostro przyprawiona! Wyobraźcie sobie, że Za Bardzo Wystrzałowy Myśliwy będzie ratował z opresji Zbyt Młodą Babcię! Jak potoczą się losy Zbyt Pięknej Mamy w rękach Zbyt Swobodnego Narratora? Klasyczna bajka zostanie odczytana na nowo, ale tym razem w niektórych momentach dzieci będą musiały zamykać oczy. Serdecznie zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora na inscenizowane czytanie sceniczne w opracowaniu młodej reżyserki Martyny Majewskiej. Rezerwacja wejściówek pod nr tel. 74 666 22 22 oraz mailowo: sytazima@merkury.org.pl

Przypominamy, że do akcji Syta Zima przystąpiła część restauracji. Wystarczy, że przy regulowaniu rachunku w wybranych lokalach wrzucisz do puszki, którą przyniesie kelnerka lub kelner, dowolną ilość pieniędzy.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Wypadek paralotniarza

\W okresie wakacyjnym niemal codziennie dochodzi do wypadków w rejonie działania Grupy

Pomoc dla pszczelarzy

Do 30 czerwca 2021 r. pszczelarze mogą składać w biurach powiatowych ARiMR
Go to Top