Zaatakował kolegę siekierą

Zaatakował kolegę siekierą

w Region

Policjanci z powiatu ząbkowickiego zatrzymali 70 – letniego mężczyznę, który zaatakował nagle, uderzając w głowę góralską ciupagą, swojego współbiesiadnika. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Teraz za czyn, którego się dopuścił, zatrzymany odpowie przed sądem. Na szczęście ranny nie doznał on obrażeń zagrażających życiu.

To miało być zwykłe koleżeńskie spotkanie. Podczas picia piwa w ogródku piwnym, jeden z nich, 70 – latek nagle wstał i uderzył w głowę jednego z współbiesiadników trzymaną w ręce góralską ciupagą. Według relacji świadków, starszy mężczyzna zamienił wcześniej kilka słów ze znajomymi i nagle bez powodu zaatakował jednego z nich, powodując u niego obrażenia ciała.

Po zranieniu mężczyzny, sprawca wstał od stolika i odszedł. W krótkim czasie policjanci zatrzymali 70 – letniego mieszkańca Złotego Stoku, który ciupagę, jak się okazuje używał nie tylko jako laski do podpierania. W trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia okazało się, że już wcześniej groził nią innym osobom.

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, a pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie doznał on obrażeń zagrażających życiu. Za czyn, którego dopuścił się zatrzymany, grozi mu teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Zamkowe 5 złotych

Do obiegu trafiła kolekcjonerska moneta 5 złotowa z wizerunkiem Zamku Książ w
Go to Top