Zabawa w teatr

Zabawa w teatr

w Kultura

Projektowanie i wykonanie scenografii, ustawianie świateł czy opanowanie warsztatu aktorskiego – takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy wezmą udział warsztatch teatralnych dla dzieci i rodziców, które odbędą się się w Teatrze Lalki i Aktora.

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na I edycję "Warsztatów teatralnych rodzic-dziecko 2010". Nowa propozycja wałbrzyskiego teatru to doskonały sposób na ciekawe spędzenie czasu ze swoją pociechą. Zajęcia prowadzone będą na terenie Teatru i adresowane są do rodziców i ich dzieci w wieku 4 do 10 lat, które pod kierunkiem reżysera/aktora przygotują inscenizację wybranego utworu, zachowując wszystkie stadia produkcji spektaklu teatralnego. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję opracować tekst z podziałem na role, zaprojektować i wykonać scenografię, czy ustawić światła.W programie także projektowanie plakatu. Na zakończenie warsztatów każda z grup przedstawi na scenie swoją inscenizację zaproszonej publiczności. Warsztaty teatralne odbędą się od 13 marca do 24 kwietnia przez kolejnych 6 sobót.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top