Zachwyć nas wiosno!

Zachwyć nas wiosno!

w Kultura

Tegoroczna zima trwa i trwa. Zapewne większość z nas z utęsknieniem wyczekuje pierwszych oznak wiosny. Wałbrzyski Ośrodek Kultury wyszedł z propozycją do wszystkich uczniów szkół podstawowych, którzy chcieliby wziąć sprawy w swoje ręce i za pomocą pędzla, kredki czy ołówka, samodzielnie stworzyć obraz wiosny.

Jak piękna może być wiosna, której tak bardzo potrzebujemy? Wałbrzyski Ośrodek czeka na propozycje młodych wałbrzyszan, którzy za pomocą swoich prac chcieliby zobrazować tak wyczekiwaną przez nas porę roku. Pierwsza edycja konkursu plastycznego „Zachwyć nas wiosno" skierowana jest do uczniów wałbrzyskich szkół podstawowych. Prace należy wysyłać do 14 kwietnia na adres Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a 23 kwietnia odbędzie się wystawa najlepszych prac. Nie bądźmy więc bierni i wypędźmy zimę z naszego miasta!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top