ZAGADKOBUS- rozkład jazdy

ZAGADKOBUS- rozkład jazdy

w Aktualności

To wyjątkowa szansa dla tych, którzy chcą zwiedzić powiat wałbrzyski i jego atrakcje turystyczne. Jeździ dwa razy w tygodniu w sobote i niedzielę. Mowa o zagadkobusie. Specjalny autobus kursować będzie do końca wakacji.

Trasa numer 1 zajmie około 100 minut. Druga połowę mniej. To wyjątkowa szansa na zwiedzenie Głuszycy, Rzeczki, pałacu w Jedlince czy Zamku Grodno. Zachęcamy do podróży.

 

TRASA1

Wałbrzych, Zamek Książ – godziny odjazdów10:00, 12:45, 15:30

Szczawno Zdrój ul. Łączyńskiego – Tesco 10:11 12:56 15:41

Szczawno-Zdrój, Dworzysko 10:20, 13:05, 15:50

Szczawno-Zdrój, ul. Kolejowa 15, godziny 10:22 13:07 15:52

Wałbrzych, ul. Wysockiego – Stara Kopalnia 10:29, 13:14, 15:59

Wałbrzych, Plac Grunwaldzki 10:32, 13:17, 16:02

Jedlina Zdrój, Tor Saneczkowy 10:45, 13:30, 16:15

Jedlinka Pałac 10:49, 13:34, 16:19

Głuszyca, ul. Grunwaldzka – Centrum Kultury 10:57, 13:42, 16:27

Głuszyca, Osówka, Podziemne miasto 11:09, 13:54, 16:39

Rzeczka, Sztolnie Walimskie 11:23, 14:08, 16:53

Zagórze Śląskie, Ul. Główna 16-18 – Zamek Grodno 11:39, 14:24, 17:09

Wałbrzych, Plac Grunwaldzki 11:58, 14:43, 17:28

Wałbrzych, ul. Wysockiego – Stara Kopalnia 12:01, 14:46, 17:31

Szczawno-Zdrój, ul. Kolejowa14 12:08, 14:53, 17:38

Szczawno-Zdrój, Dworzysko 12:10, 14:55, 17:40

Szczawno-Zdrój, ul. Łączyńskiego – Tesco 12:19, 15:04, 17:49

Wałbrzych, Zamek Książ 12:30, 15:50, 18:00

TRASA 2

Wałbrzych, Zamek Książ 11:15, 14:00.16:45

Szczawno Zdrój ul. Łączyńskiego – Tesco 11:26, 14:11, 16:56

Szczawno-Zdrój, Dworzysko 11:35, 14:20, 17:05

Szczawno-Zdrój, ul. Kolejowa 15 11:37, 14:22, 17:07

Wałbrzych, ul. Wysockiego – Stara Kopalnia 11:44, 14:29, 17:14

Wałbrzych, Plac Grunwaldzki 11:47, 14:32, 17:17

Zagórze Śląskie, ul. Główna 16-18 – Zamek Grodno 12:06, 14:51, 17:36

Rzeczka, Sztolnie Walimskie 12:22, 15:07, 17:52

Głuszyca, Osówka, Podziemne miasto 12:36, 15:21, 18:06

Głuszyca, ul. Grunwaldzka – Centrum Kultury 12:48, 15:33, 18:18

Jedlinka Pałac 12:56, 15:41, 18:24

Jedlina Zdrój, Tor Saneczkowy 13:00, 15:45, 18:30

Wałbrzych, Plac Grunwaldzki 13:13, 15:58, 18:43

Wałbrzych, ul. Wysockiego – Stara Kopalnia 13:16, 16:01, 18:4

Szczawno-Zdrój, ul. Kolejowa14 13:23, 16:08, 18:53

Szczawno-Zdrój, Dworzysko 13:25, 16:10, 18:55

Szczawno-Zdrój, ul. Łączyńskiego – Tesco 13:34, 16:19, 19:04

Wałbrzych, Zamek Książ 13:45, 16:30, 9:15

Wycieczki z przewodnikiem. W soboty i niedziele od 4 lipca do 30 sierpnia 2009. Bilet całodniowy 5 złotych, ulgowy 2,5 zł

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top