Zagrają dla Ady

Zagrają dla Ady

w Kultura

Parking i hala Skate Parku (ul.Topolowa) – 21 maja o godzinie 17.00 to właśnie wtedy odbędzie się charytatywny koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz chorej Ady.

15-letnia Ada Przydatek uległa ciężkiemu wypadkowi. Leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne i dlatego potrzebne jest wsparcie finansowe.

Na imprezie będziemy mogli usłyszeć wałbrzyski skład BK Fonem, wrocławski skład Wice Wersa prezentujący nowe kawałki z płyty "Między niebem a piekłem". Krążek ten ukaże się już niebawem. Oprócz nich zagra lokalny zespół rockowy Underland, a gwiazdą wieczoru będzie reggae-ska-punkowy zespół z Nowej Rudy, czyli Woda Ski Bla (furora ostatniego ALTERNATIV W-ch). Ponadto na imprezie będziemy mogli zobaczyć Fire Show w wykonaniu Jeleniogórskiej Grupy Tancerzy Ognia Incedio Cuori. Na terenie imprezy odbędą się pokazy Feerun&Parkour oraz Capoeira, występ teatralny grupy Trzeci Teatr, pokaz tańca hip-hop, wystawy prac malarstwa, rysunku i foto, magic show i mega wielkie banie mydlane! Dochód z koncertu organizowanego przez Grupę ARTaktywną, Wałbrzyskie Stowarzyszenie Młodzieży wraz z OSiR"em zostanie przeznaczony na rzecz Ady Przydatek, która uległa wypadkowy samochodowemu i obecnie znajduje się w śpiączce. Nad koncertem jak nad całymi ARTakcjami Kulturalnymi patronat objeli Prezydent Miasta Wałbrzycha oraz Młodzieżowa Rada Miasta. WJAZD: Coś dla Ady!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego

„Poszukiwania”

W  piątek, 16 kwietnia, odbyło się otwarcie wystawy Łukasza Karkoszki „Poszukiwania” w
Go to Top