Zatrzymali pedofila

Zatrzymali pedofila

w Region

Próbował zgwałcić dwunastolatkę. Na szczęście dziewczynce udało się uciec i poinformować o wszystkim rodziców. Mężczyźnie grozi nawet 15 lat więzienia. Istnieją podejrzenia, że nie była to pierwsza ofiara zatrzymanego.

Napastnik był sąsiadem dziewczynki i znajomym jej rodziców. W zamian za pomoc przy zbieraniu owoców obiecał swojej ofierze loda. Dwunastolatka zgodziła się pomóc i wraz z mężczyzną udała się na działkę. Na miejscu Świdniczanin próbował doprowadzić do gwałtu. Zacisnął dłonie na ustach dziecka i zaczął rozbierać przerażoną dwunastolatkę.- Na szczęście dziewczynce udało się oswobodzić i poinformować o wszystkim rodziców. Wezwano także policję, a dziewczynka została przesłuchana w obecności psychologa. – mówi prokurator rejonowy Marek Rusin. Mężczyzna został zatrzymany już następnego dnia, jednak nie przyznał się do winy. Przedstawił policji niewiarygodne alibi, które jest sprawdzane. Sąd zdecydował, że podejrzany zostanie w areszcie do rozpatrzenia sprawy, jest bowiem podejrzenie, że dwunastolatka nie była jedyną ofiarą zatrzymanego. Za próbę gwałtu mężczyźnie grozi 15 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

Ciekawe zajęcia

Czarnoborski Uniwersytet III wieku uczestniczył w interesujących edukacyjno-przyrodniczych wykładach. Studenci spotkali się
Go to Top