Zawsze tam gdzie Górnik gra

Zawsze tam gdzie Górnik gra

w Sport

Niezrażeni tym, że dzisiejsze spotkanie Górnika Wałbrzych w Nowej Soli ma zostać rozegrane bez udziału widzów, kibice wałbrzyskiej drużyny wybierają się na mecz. Planowany wyjazd – ok. godz. 13.

Na miejscu zbiórki na pl. Teatralnym w Wałbrzychu zgromadziło sie kilkadziesiąt osób. Są onoi bacznie obserwowani przez podobna liczbe funkcjonariuszy polici – umundurowanych i w cywilnych ubraniach. Na pl. Teatralny przyjechał nawet komendant miejski policji, Jerzy Figiel.

– Nie wiemy dlaczega jest aż tylu policjantów – mówią kibice. – Mamy nadzieję, że zezwpolą nam na wyjazd.

Fani Górnika lioczą, że do Nowej Soli pojedzie iich około stu.

– Mamy świadomośc tego, że możemuy nie zostac wpuszczeni na stadion – mówią. – To jednak jest tak wyjątkowa chwila dla naszej drużyny, że zdecydowaliśmy, że musimy być tam z nimi.

Przypomnijmy, że o godz. 17.00 lider tabeli Górnik PWSZ Wałbrzych zmierzy się na wyjeździe z zajmującą siódme miejsce Arką Nowa Sól. Wałbrzyszanie muszą wygrać w tym spotkaniu, by awansować do II ligi bez oglądania sie na wyniki rywali. Mecz rozpocznie się o godzinie 17. Relację na żywo z Nowej Soli nadadzą obecni na rozgrywanym bez udziału kibiców meczu nasi dziennikarze. Po spotkaniu zaś zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Go to Top