kto otrzyma Gryfa

Zdecyduj, kto otrzyma Gryfa

w Region

Do wtorku, 15 października świdniczanie mogą wziąć udział w głosowaniu i przyznać własnego Gryfa – dla „Najlepszego pracodawcy w Świdnicy" oraz za „Najlepszą obsługę klienta".

Głos można oddawać na kilka sposobów. Drogą elektroniczną, poprzez wysłanie skanu wypełnionego i podpisanego kuponu konkursowego, który jest do pobrania na stronach internetowych: www.wiadomosciwalbrzyskie.pl lub www.mojeinformacje.pl oraz www.swidnickigryf.pl, www.swidnica24.pl, www.ws-24.pl, www.ws-24.pl, www.naszaswidnica.pl, www.dsw.doba.pl, www.tts24.pl, www.30minut.pl, www.nasz.walbrzych.pl, www.dami.walbrzych.pl, www.dzisiajswidnica.pl, www.swidnicafakty.pl oraz przesłanie na na adres e-mail: swidnickigryf@um.swidnica.pl. Kupony można także pobrać i złożyć w siedzibie Informacji Turystycznej w Świdnicy przy ul. Wewnętrznej 2 (Rynek) od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00, w sobotę w godz. od 10.00 do 16.00. Będą również dostępne w lokalnej prasie: Świdnica24, Wiadomości Świdnickie, WS-24, Panorama Wałbrzyska, Tygodnik Świdnicki Świdnica Fakty, Expressem i 30 minut, a następnie składając go w Informacji Turystycznej w Świdnicy.

Spośród osób, które oddały głosy na „Najlepszego pracodawcę w Świdnicy", wylosowana będzie nagroda w postaci romantycznego weekend dla dwojga w Pałacu w Wojanowie ufundowana przez Cafe Fosa, a spośród osób, które oddały głosy na „Najlepszą obsługę klienta" wylosowany zostanie tablet Asus-Google NEXUS 7 II gen. ufundowany przez Prezydenta Miasta Świdnicy. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu głównej nagrody jest ukończenie 18 roku życia. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos.

„Świdnickie Gryfy" to najważniejsza nagroda gospodarcza w Świdnicy przyznawana od 1994 roku. Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

Ciekawe zajęcia

Czarnoborski Uniwersytet III wieku uczestniczył w interesujących edukacyjno-przyrodniczych wykładach. Studenci spotkali się
Go to Top