Zlot młodych logistyków

Zlot młodych logistyków

w Aktualności

Około 60 studentów zrzeszonych w logistycznych kołach naukowych reprezentujących uczelnie z całej Polski odwiedziło Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Angelusa Silesiusa, by wziąć udział w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej Młodych Logistyków POLLOGUS 2011.

Tematem organizowanej już po raz drugi konferencji, którą zaplanowano na trzy dni, jest logistyka w zmieniających się warunkach geopolitycznych. – Celem przedsięwzięcia jest integracja środowiska studenckiego, młodych naukowców, a także praktyków działalności gospodarczej w zakresie problematyki współczesnych rozwiązań logistycznych w kraju i na świecie – tłumaczy Bartłomiej Syczewski reprezentujący Koło Naukowe Młodych Logistyków „Just In Time" w PWSZ AS, które wraz z dyrekcją Instytutu Przyrodniczo-Technicznego zorganizowało konferencję. Wśród referentów znalazła się także Melike Gencturck, stypendystka Programu ERASMUS z Ondokuz Mayis University w Turcji, która odbywa semestr studiów w wałbrzyskiej PWSZ.

Pierwszego dnia uczestnicy wysłuchali szeregu wystąpień, które miały miejsce w sali Auditorium Novum. Kolejnego dnia studenci oraz zaproszeni goście obradowali w sali konferencyjnej Hotelu „Maria", zaś dziś brać studencka będzie miała okazję zwiedzić Wałbrzych, a główną atrakcją będzie wycieczka do Zamku Książ. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęła Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa, Prezydent m. Wałbrzycha oraz Starosta Powiatu Wałbrzyskiego.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Auto uderzyło w drzewo

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło przed chwilą na
Go to Top