Zmiana organizacji ruchu w Świdnicy

Zmiana organizacji ruchu w Świdnicy

w Region

Rozpoczyna się kolejny, czwarty etap przebudowy pl. św. Małgorzaty w Świdnicy. Od 29 czerwca wyłączony z ruchu będzie fragment placu od skrzyżowania z ul. 1 Maja do skrzyżowania z ul. ks. Agnieszki (wzdłuż zabudowy o numerach od 7 do 14).

Ruch natomiast zostaje przywrócony na dotąd remontowanym odcinku ul. M. Konopnickiej (od skrzyżowania z pl. św. Małgorzaty niedaleko przychodni zdrowia aż do skrzyżowania przy przedszkolu). Natomiast na ul. Bohaterów Getta wraca pierwotny ruch jednokierunkowy.

Wprowadzone zmiany nie wymagają zorganizowania objazdów. Utrudnienia dotyczyć będą przede wszystkim mieszkańców remontowanej części placu, szczególnie w zakresie parkowania samochodów. Stąd prośba, by już w poniedziałek (28 czerwca) po południu zaparkowali auta w innym rejonie.

Nie będzie zmian w komunikacji autobusowej. Przystanki wszystkich linii pozostają w tych samych miejscach. Czasowo przeniesiony będzie jedynie przystanek dla autobusów oczekujących na kursy, co jednak bezpośrednio nie dotyczy pasażerów.

Tymczasowo przeniesiony zostaje postój taksówek bagażowych na ul. Konopnicką (w rejon biblioteki miejskiej).

Czwarta część remontu potrwa do początku września.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

Ciekawe zajęcia

Czarnoborski Uniwersytet III wieku uczestniczył w interesujących edukacyjno-przyrodniczych wykładach. Studenci spotkali się
Go to Top