Zmierzyli się z najsilniejszym

Zmierzyli się z najsilniejszym

w Region

Mecze i siłacze – pod takimi hasłami głównymi odbywały się II urodziny Leroy Merlin w Świdnicy. 12 i 13 czerwca to ponad 20 meczy piłkarskich i sprawdzanie się z jednym z najsilniejszych Polaków – Tyberiuszem Kowalczykiem.

12 maja na terenie parkingu Leroy Merlin w Świdnicy odbyły się mistrzostwa dla dzieci w piłkę nożną. W zaciętej rywalizacji wygrali uczniowie 1 gimnazjum w Świdnicy, którzy w nagrodę pojadą na całodzienną wycieczkę razem ze swoją klasą do Parku Linowego w Jedlinie Zdrój.

Natomiast dzień później na dmuchanym boisku zmierzyły się ze sobą 4 drużyny walcząc o bon w wysokości 1000 zł do wykorzystania na zakupy w Leroy Merlin. Byli to finaliści eliminacji, do których doszło 12 czerwca. Urząd Gminy Świdnica, Urząd Gminy Walim, Findacja Ziemii Świdnickiej na Rzecz Wspierania Profesjonalnej Pomocy „SKSK oraz MKS Granit z Rogoźnicy walczyli ze sobą w systemie każdy z każdym. Po 6 meczach pierwsze miejsce wywalczyli piłkarze z Rogoźnicy, pokonując o włos drużynę z Urzędu Gminy Świdnica. Na co przeznaczą bon? – Właściwie przyjechaliśmy, żeby się bawić. Do tej pory nie myśleliśmy o tym, na co przeznaczymy wygraną. Wiemy, że chcemy się nią podzielić z Domem Małego Dziecka w Jaworze – zdradził Adam Radziun, kapitan zwycięzkiej drużyny. – Drużyna przeciwna deptała nam po piętach, chętnie widzielibyśmy zawodników z Gminy Świdnica w swojej kadrze – docenił rywali.

Jedną z najważniejszych atrakcji II urodzin Leroy Merlin w Świdnicy była wizyta strongmana. Tyberiusz Kowalczyk w niedzielne popołudnie zaprezentował klientom swoje nadludzkie siły i zachęcił do zmierzenia się z ciężarami zakupów obecnych w hipermarkecie. Zawodnicy biegali z wiaderkami farby, prześcigali się w ilościach przysiadów z ciężarami na ramionach i podnosili kilogramy nad głową. I… wśród śmiałków byli nie tylko mężczyźni. Do siłowania przystapiły również damy, prezentując siłę i zacięcie rywalizacji. Nie ma w tym nic dziwnego analizując nagrody, które zdobywali uczestnicy. Leroy Merlin nagrodził zwycięzców pojedynków kompletem mebli ogrodowych, leżakiem, roletą i innymi, atrakcyjnymi bonusami.

– W tym roku nasi klienci otrzymali od nas szereg prezentów, a więc gigantyczny, zielony tort, zawody w piłkę nożną, wycieczkę dla całej klasy, bon na zakupy, upominki w konkursach i nietypowe okazje cenowe. Po raz kolejny zorganizowaliśmy licytacje, dzięki którym kupujący mogli nabyć nasze produkty po dużo niżej cenie od standardowej. Mam nadzieję, że nasze urodziny okazały się dla Państwa przyjemne – podsumowuje Jacek Burdziełowski, dyrektor Leroy Merlin w Świdnicy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

Ciekawe zajęcia

Czarnoborski Uniwersytet III wieku uczestniczył w interesujących edukacyjno-przyrodniczych wykładach. Studenci spotkali się
Go to Top