Zostań dziecięcym prezenterem TV

Zostań dziecięcym prezenterem TV

w Aktualności

Już 11 października do naszego miasta zawita mobilne studio telewizyjne "Psich Opowieści" i przeprowadzi casting na młodego prezentera. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić mobilne studio telewizyjne w godzinach 14:00 – 19:00 przy ul. Kusocińskiego 21 – stadion na Piaskowej Górze. Dla dzieci przygotowano 4 strefy animacji a dla rodziców film z psychologiem na temat radzenia sobie z emocjami u dzieci.

Wizyty mobilnego studia telewizyjnego towarzyszą cyklowi programów „Psie Opowieści czyli Ochy i Fochy" emitowanych w TVP1. To nowy, 12-odcinkowy program dla najmłodszych o emocjach, z emocjami i o tym jak sobie z nimi radzić. Każdy odcinek opowiada o jednej emocji. Rodzice i dzieci znajdują sposób na radość, nieśmiałość, ciekawość, zazdrość, złość, miłość, strach, serdeczność, smutek i wzruszenie. Program prowadzą animowane psy: Emsi Ciapek, Szykowna Pati, Pamela Pudel, Maks Ciacho, Henio Kafar, Pan Szerlok Tropiciel, Hrabia Ksawery, Gabi Gadka, Arnold Brama i Janek Hipis.

Główną atrakcją jest mini studio tv, w którym dzieci wcielają się w rolę prezentera telewizyjnego. Zadaniem w castingu jest przeprowadzenie 2-minutowego wywiadu z animatorem przebranym za Maksa Ciacho – bohatera Psich Opowieści. Wśród wszystkich dzieci, które odwiedzą mobilne studio i wezmą udział w konkursie, wyłonionych zostanie 5 finalistów, którzy przeżyją przygodę z telewizją i wystąpą w 3 finałowych odcinakch programu TVP1 „Psie Opowieści, czyli Ochy i Fochy". Ponadto, zwycięzcy będą mieli możliwość poznania telewizji od kuchni, czyli zwiedzenia studia TVP w towarzystwie znanej gwiazdy telewizji.

Do konkursu mogą przystąpić dzieci w wieku od 4 do 8 lat, które przyjdą ze swoim rodzicem lub opiekunem prawnym.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Srebrny Krzyż dla starosty

Krzysztof Kwiatkowski, starosta powiatu wałbrzyskiego został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi .

Pierwszy etap wykonany

Blisko 3,2 mln złotych kosztować będzie przebudowa drogi powiatowej nr 3383D- ul.

Powiat pomaga

Żarowski Eletrolux przekazał powiatowi wałbrzyskiemu zmywarkę. Sprzęt trafił do miejsca, gdzie przebywają

Toyota z pomocą Ukrainie

Aż230 obywateli Ukrainy pracuje łącznie w fabrykach Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.
Go to Top