Zostań przedsiębiorcą

Zostań przedsiębiorcą

w Gospodarka

Mają pomysł. Każdy z nich jest młodzi i przedsiębiorczy. To właśnie dla nich realizowane są organizowane są tego typu projekty.

20 maja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu (ul. Zamkowa 4) odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt "Zostań Przedsiębiorcą – kampania promocyjno – informacyjna dla studentów dolnośląskich uczelni" realizowany przez Fundację Edukacji Europejskiej, finansowany ze środków Unii Europejskiej.

W programie konferencji znajdzie się omówienie doświadczeń związanych z realizacją projektu, zostanie omówiony raport z badań dotyczących przedsiębiorczości wśród studentów na Dolnym Śląsku, zaprezentowane zostaną sylwetki młodych osób, którym udało się założyć własną firmę. Uczestnicy spotkania poznają oferty instytucji finansujących i wspierających zakładanie działalności gospodarczej. Zostaną też zaproszeni do udziału w mini – konkursie, którego zwycięzca wygra staż w agencji reklamowej Advertica. W ramach projektu "Zostań Przedsiębiorcą! – kampania promocyjno – informacyjna dla studentów dolnośląskich uczelni" odbywają się spotkania informacyjne oraz konsultacje z zakresu zakładania własnej firmy na 20 uczelniach na Dolnym Śląsku. Dodatkowo kolportowany jest przewodnik po zagadnieniach związanych z własnym biznesem. Rozstrzygnięto również 3 edycje konkursu na billboardy, które umieszczone zostały w 50 lokalizacjach Dolnego Śląska.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Inwestycyjne wsparcie

Uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przyznano dodatkowe środki na program ochrony gruntów rolnych,

Minister w urzędzie

Reformie rynku pracy oraz zmianom w przepisach pozwalających na zatrudnianie cudzoziemców poświęcone

Umowa podpisana

Pełniący funkcję Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek podpisał umowę na realizację zadania
Go to Top