Zostań studentem Uniwersytetu I Wieku

Zostań studentem Uniwersytetu I Wieku

w Aktualności

Gimnazjalisto, chcesz poczuć magię studenckiego życia i rozwinąć swoje zainteresowania? Weź udział w trzeciej edycji Uniwersytetu I Wieku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu! Rekrutacja trwa jeszcze do 30 września.

Uniwersytet I Wieku, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem, to doskonała okazja, by dowiedzieć się interesujących rzeczy, poznać nowych ludzi, a także zasiąść w sali wykładowej i poczuć się jak prawdziwy student. Żacy UIW podczas zajęć, mają okazję nie tylko uczestniczyć w wykładach najlepszych nauczycieli akademickich, ale także włączać się do dyskusji, polemizować, zadawać pytania, rozwiewać wątpliwości i uczyć się konstruktywnie myśleć podczas zajęć w laboratorium bio-chemicznym czy w pracowni komputerowej.

Zajęcia realizowane w ramach trzech profili tematycznych: humanistycznego, przyrodniczo-technicznego i społeczno-prawnego, prowadzą doświadczeni pracownicy naukowo-dydaktyczni PWSZ AS, będący także wykładowcami akademickich uczelni Wrocławia, Opola, Zielonej Góry, na takich kierunkach studiów, jak: administracja i prawo, architektura krajobrazu, biologia i biotechnologia, bezpieczeństwo i higiena pracy, filologia (filologia angielska, filologia hiszpańska), kosmetologia, medycyna i stomatologia, logistyka, pedagogika, politologia, turystyka i rekreacja oraz wychowanie fizyczne.Rok akademicki rozpoczyna się w październiku, a kończy w maju. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, w soboty w godzinach od 11:00 do 15:00. Uroczyste zakończenie roku akademickiego dla studentów UIW i rozdanie dyplomów odbywa się tradycyjnie 15 czerwca w Dniu Święta Uczelni. Szczegóły na stronie internetowej www.pwsz.com.pl w zakładce Uniwersytet I Wieku, a także w siedzibie Instytutu Humanistycznego PWSZ AS (ul. P. Skargi 14a, tel. 74 641-92-50).

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Wojskowi w powiecie

Na zaproszenie starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego ziemię wałbrzyską odwiedzili  żołnierze z 12 Szczecińskiej

Wypadek paralotniarza

\W okresie wakacyjnym niemal codziennie dochodzi do wypadków w rejonie działania Grupy
Go to Top