„Edukacja przez inspiracje”

w Powiat

W Pałacu Jedlinka, w Jedlinie Zdroju, odbyło się podsumowanie projektu „Edukacja przez inspiracje”. To program edukacyjny adresowany do uczniów z gmin powiatu wałbrzyskiego.

Na zaproszenie radnego powiatu wałbrzyskiego Łukasza Kazka,do Jedliny – Zdroju przybyli m.in. starosta Krzysztof Kwiatkowski, Adam Hausman, wójt Gminy Walim, Jolanta Woźniak, radna powiatu oraz Wioletta Muszyńska, sekretarz powiatu wałbrzyskiego. To tam odbyło się podsumowanie projektu realizowanego przy wsparciu finansowym Powiatu, pt. „Edukacja przez inspiracje”. Miejsce nie było przypadkowe. Pałac Jedlinka zorganizował dla uczestników degustację pizzy, która uchodzi za jedną z lepszych w regionie.

Program realizowany był wspólnie z gminami: Walim, Boguszów Gorce, Stare Bogaczowice, Mieroszów, Głuszyca, Szczawno Zdrój w 2022r. W spotkaniu udział wzięły również: Arleta Zalewska, dziennikarka stacji telewizyjnej TVN oraz Magdalena Rigamonti, autorka książki „Niewygodni mówią prawdę o wojnie”. Pomysłodawca przedsięwzięcia, radny Łukasz Kazek, wręczył nagrody dla najaktywniejszych uczniów, którzy brali udział w projekcie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Powiat

Dożynki i Święto Pieroga

Tradycyjne, Czarnoborskie Dożynki, wielobarwne stoiska ze swojskim jadłem oraz legendarne Dolnośląskie Święto

„Dzikie” dożynki

Sołectwo Czarny Bór zwycięzcą konkursu na najpiękniejszy wieniec powiatowy podczas Dożynek Gminno-

Budują obwodnicę

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie prac przy

Wojskowa asysta i sprzęt

Wyjątkowy charakter miały uroczystości upamiętniające 103 rocznicę Bitwy Warszawskiej w powiecie wałbrzyskim.
Go to Top