Czekamy na kolejne punkty

Czekamy na kolejne punkty

w Sport

Jutro o godzinie 16.00 Górnik Wałbrzych podejmie na własnym stadionie zespół Jaroty Jarocin. Po ośmiu spotkaniach zespół Macieja Owczarka zajmuje szóste miejsce w tabeli.

To na pewno rywal w naszym zasięgu. W tym sezobie drużyna z Jarocina gra nie zremisowała żadnego spotkania. W ostatnim meczu Jarota przegrała z Czarnymi Żagań. Wcześniej wygrała trzy razy z rzędu. Przed tą serią zwycięstw doznała trzech porażek.

Jarociński Klub Sportowy Jarota powstał w kwietniu 1998 roku. W sezonie 2006/2007 zespół występował w III lidze. Po bardzo dobrym sezonie Jarociniacy jako beniaminek zakończyli sezon na trzecim miejscu, tracąc do drugiej w tabeli Warty Poznań (miejsce dające baraże o II ligę) jeden punkt. Poza dobrymi występami w lidze, Jarociniacy nie mieli sobie równych w rozgrywkach pucharowych. Najpierw w finale Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu kaliskim pokonali Doktór Czarnylas 3:0. Natomiast na szczeblu wojewódzkim wygrała z Nielbą Wągrowiec 3:0. Już na szczeblu centralnym Jarota zagrała z KP Police w rundzie eliminacyjnej (zwycięstwo 3:0). Swoją przygodę zakończyła na I rundzie po porażce z Lechią Gdańsk 1:4. W sezonie 2007/2008 Jarota ponownie należała do jednej z czołowych drużyn bez problemów awansując do zreformowanej II ligi.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Dakarowe enduro na Hałdzie

Dakarowe enduro na Hałdzie

Mocny dakarowy akcent miały zawody enduro, rozgrywane na wałbrzyskiej Hałdzie „Wisław”. Triumfatorem
Rodzinna Mini Setka

Rodzinna Mini Setka

Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła
Młodzi w bulach

Młodzi w bulach

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków SKF „Sudety Petanque” Boguszów-Gorce wieloletni Prezes klubu, Kazimierz
Go to Top