Kobieta ich "zlała"

Anna Żabska – Bezpiecznym Kierowcą 2013 roku. Po raz pierwszy w ośmioletniej historii konkursu kobieta zdobyła ten tytuł.

Anna Żabska zdominowała kategorię kobiecą, gdzie wygrała z zajmującą drugie miejsce Anną Szczypek- Jagosz i trzecią Barbarą Blitek-Iwulską W klasyfikacji ogólnej mistrzyni pozostawiła za sobą Krzysztofa Pawłowskiego i Annę Szczypek-Jagosz. W kategorii TMMP już po raz drugi tytuł trafił do Dariusza Trembowskiego , który stoczył pasjonującą walkę z Radosławem Witasem. Tuż za nimi uplasował się Stanisław Kurnyta. Organizatorem akcji „Bezpieczny Kierowca" jest Akademia Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego, fabryka Toyota Motor Manufacturing Poland, Salony Toyota Jana Nowakowskiego i Galeria Victoria.