Ruszył sezon Grand Prix Idol 2012

Bartłomiej Baczewski (z czasem 19:45) i Aleksandra Podgórska (9:03) zwycięzcami XIII Bieg o memoriał St. Kaczmarka.

To była pierwsza im preza z cyklu Grand Prix IDOL 2012. Trudne warunki panujące tego dnia zmusiły organizatorów do skrócenia dystansów biegowych. Mimo tego bardzo śliska nawierzchnia dała się we znaki dość licznej grupie biegaczy. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Nawet tak trudne warunki nie są w stanie odstraszyć sportowców-amatorów od uczestnictwa w zawodach. W tym roku do startu w kategorii OPEN zapisało się 65 biegaczy a z kategoriami dzieci i młodzieży szkolnej liczba przekroczyła 80 osób. Na dystansie 6 km triumfował Bartłomiej Baczewski (19:45) przed Markiem Swobodą (20:13) i Robertem Kubiakiem (20:32). Wśród pań jako pierwsza trasę liczącą 2,4 km pokonała Aleksandra Podgórska (9:03). Kolejne miejsca na podium zajęły: Małgorzata Podgórska (10:03) i Agnieszka Jankowicz (10:05). Wszystkim serdecznie gratulujemy udanego startu i zapraszamy na następne imprezy Grand Prix IDOL 2012. Już 21 stycznia XII Narciarski Bieg Skalnika – Sokołowsko (organizowany przez MCK Mieroszów) a 28 stycznia 9 Triathlon Zimowy (narty biegowe, rower, bieg) w Wałbrzychu.