Teraz podbija turnieje squasha

Michał Szymczak, znany wałbrzyski badmintonista, który zdobywa kolejne korty, tym razem squashowe wygrał turniej squasha kat.C, który zorganizowano we wrocławskim klubie Hasta La Vista.

Michał został zwycięzcą turnieju zaliczanego do rankingu Polskiej Federacji Squasha. W turnieju startowało 40 zawodników. Michał wygrał 5 meczów tracąc tylko jednego seta ( 15:1). W półfinale pokonał Jakuba Głębockiego a w finale zawodnika z Bolesławca, Łukasza Lisiewicza (3:0). Zwycięstwem tym potwierdził, że trzeba się z nim liczyć także w grze w sqasha, na razie jeszcze na poziomie  województwa dolnośląskiego, a w przyszłości być może kraju.