Towarzysko z Czeszkami

Towarzysko z Czeszkami

w Sport

W hali "Wałbrzyskich Mistrzów" siatkarki klubu Chełmiec Wodociągi gościły reprezentantki I ligi czeskiej TJ Slavia Hradec Kralove.

Towarzyski mecz był jednym z elementów przygotowań do rozgrywek III ligi kobiet, które ruszają 10 grudnia 2016 (podopieczne Jacka Kurzawińskiego zmierzą się na wyjeździe z Sobieskim Oława). Rywalki postawiły bardzo wysokie wymagania pewnie triumfując w czterech partiach (na tyle setów umówili się przed meczem szkoleniowcy obu ekip). Cieszy frekwencja na trybunach, jest to dobry prognostyk przed zbliżającym się wielkimi krokami podsumowaniem obchodów 70 lecia sportu wałbrzyskiego – 17 grudnia w hali "Wałbrzyskich Mistrzów" odbędzie się pierwsze domowe spotkania w ramach III ligi kobiet pomiędzy zespołami Chełmiec Wodociągi i Victorii Wrocław – bezpośrednio po zakończeniu meczu zaplanowane jest uroczyste spotkanie po latach podsumowujących 60 lat obecności żeńskiej siatkówki w naszym mieście.

MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – TJ Slavia Hradec Kralove *0:4*

(14:25, 17:25, 20:25, 10:15)

MKS: Drzazga, Zdebska, Pawelska P, Groń I, Groń P, Wdówczyk, Pawelska E (libero) oraz Starostka, Surówka, Gawlik, Talarska, Urbanowska,

Krajewska, Skowronek. Trener: Jacek Kurzawiński

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top