Tracimy pozycję lidera tabeli III ligi

Po dzisiejszej przegranej w Trzebnicy Górnik Wałbrzych stracił pozycje lidera tabeli III ligi. Polonia wygrała mecz na szczycie 3:2

Pierwszą bramkę biało niebiescy stracili już na początku meczu. Gol padł w 4 minucie po rzucie rożnym. W 28 minucie po rzucie karnym miejscowi podwyższyli na 2:0. Jeszcze przed przerwą po dośrodkowaniu w pole karne Polonii kontaktową bramkę strzelił Moszyk. W 65 minucie spotkania straciliśmy kolejnego gola. Po raz kolejny, podobnie jak w przypadku pierwszej bramki, piłkarze z Trzebnicy strzelili nam ją po zamieszaniu w polu karnym. W ostatniej minucie meczu Górnik zmniejszył rozmiary porażki na 3:2. Po tej przegranej zespół z Trzebnicy objął prowadzenie w tabeli. Górnicy mają do rozegrania jeden zaległy mecz. Dlatego wierzymy, że radość trzebniczan nie potrwa zbyt długo.