Wpadka lidera tabeli

Lider tabeli Górnik PWSZ tylko zremisował 1:1 z GKS-em Kobierzyce.

Pierwsi przed szansą zdobycia bramki stanęli już w 3 minucie goście. Szansy nie wykorzystał jednak Maciej Pietruszewski. W 21 minucie Marcin Morawski wypuścił podaniem Adriana Moszyka, który uderzeniem z 11 metrów pokonał Jarosława Krawczyka. Po stracie gola do ataku ruszyli goście. W 41 minucie wysiłek przyniósł efekty. Na 4 minuty prze końcem pierwszej połowy zespół z Kobierzyc cieszył się z remisu. W drugiej odsłonie podopieczni trenera Bubnowicza osiągnęli dużą przewagę, której jednak nie potrafili wykorzystać. W 64 minucie obok słupka uderzył Dariusz Michalak. Późnie jeszcze Konarski i Wojtarowicz, ale im tez się nie udało.

Górnik PWSZ Wałbrzych – GKS Kobierzyce 1:1 (1:1)Bramki: 1:0 Adrian Moszyk (21), 1:1 Maciej Pietruszewski (41) Żółte kartki: Pawlak, Frukacz, Domaszewicz – GKS

Górnik: Jaroszewski, D. Michalak, Majka, Wojtarowicz, Przerywacz (35 Smoczyk), G. Michalak (74 Mączyński), Wepa, Morawski, Udod (46 Rytko), Moszyk (46 Konarski), Janik. Trener: Robert Bubnowicz

Pozostałe spotkania

Polonia Trzebnica – Kuźnia Jawor 5:1, MKS Szczawno-Zdrój – BKS Bolesławiec 1:0, Karkonosze Jelenia Góra – GKS Kobierzyce 0:0, Lechia Dzierżoniów – Górnik Złotoryja 4:0, Olimpia Kamienna Góra – Chojnowianka Chojnów 0:1 (spotkanie przerwane po I połowie), Puma Pietrzykowice – Górnik PWSZ Wałbrzych 0:1, Ślęza Wrocław – Victoria Świebodzice 5:1, Miedź II Legnica – Prochowiczanka Prochowice 1:3