Wróciły z medalalmi

Z medalami wróciły z Turnieju Piłki Siatkowej Impel Akademii w GOSiR w Twardogórze siatkarki MKS-uChełmiec.

W finale wzięło udział 150 zawodniczek z 15 ośrodków Dolnego Śląska w trzech kategoriach (2,3 i 4 siatkarskie). Chełmiec i tym razem zaprezentował się godnie zdobywając miejsca medalowe. W kategorii dwójek na 25 zespołów wywalczył III miejsce ulegając Sycowowi i Wrocławiowi. W kategorii trójek / 17 zespołów/ zdobył II i III miejsca ulegając Młodej Gwardii Wrocław. Podobnie  w czwórkach gdzie po  zaciętym finale zajął II miejsce. I miejsce dla Gwardii III dla Twardogóry. Medale dla MKS Chełmiec Wałbrzych wywalczyły Agnieszka Mizgalska, Wiktoria Dybizbanska, Natalia Bielak, Dominika Boratyńska – wszystkie z PSP 22, Nikola Jochym , Alicja  Jaworska PSP 6, Zuzanna Kotarba MSP , Oliwia Gryz PSP 26, Sara Kapuścińska PSP 28 i Wiktoria Siwiak PSP 2. Wszystkie zawodniczki turnieju otrzymały medale i pamiątkowe koszulki a po wręczeniu nagród i podsumowaniu całego turnieju dziewczęta mogły odpoczywać w promieniach słońca na odkrytym kąpielisku racząc się kiełbaskami z grilla. Trenerzy M. Stramecki i D Cichy gratulują swoim podopiecznym zakończenia sezonu zmagań siatkarskich z sukcesami.