Wywalczyli cztery medale

Trzy brązowe medale i jeden srebrny zdobyli zawodnicy klubu Kaczmarek & Grodowski Team na na Mistrzostwach Polski Sporów Walki w Mińsku Mazowieckim WFMC Full Contakt.

Najniższe miejsca na podium zdobyli: Arkadiusz Kriebel (55 kg) – brąz junior, Wojtek Sobczyk (75 kg) – brąz senior ze Świdnicy i Andrzej Jarosz (70 kg) – brąz junior ze Świebodzic. Srebro w kategorii 95 kilogramów wywalczył natomiast Jarosław Zagajewski (Świebodzice). Niestety tym razem Marcin Kafel (75 kg senior) znalazł się poza strefą medalową zajmując 4 miejsce. – Na Mistrzostwa pojechał drugi skład. Jestem bardzo zadowolony z wyników. Mamy aż 4 medale – mówi zadowolony trener Arkadiusz Kaczmarek. W zawodach wzięło udział 200 zawodników z 24 klubów. – Serdecznie dziękuję prezesowi WFMC Polska Rafałowi Karczowi za nadanie 2 dana naszemu świetnemu trenerowi Krystianowi Grodowskiemu za wyniki trenerskie, a organizatorowi Kamilowi Chłopik za super zawody. Największe podziękowania kieruję pod adresem Jarosława Zagajewskiego i firmie carsJaro Pewne Samochody, który zadbał o transport i opiekę nad zawodnikami – kończy Arkadiusz Kaczmarek.