A.K.A.Demia - rapowa premiera października

A.K.A.Demia – rapowa premiera października

w Kultura

Już 19 października (sobota) w dużej sali świdnickiego Klubu Bolko odbędzie się koncertowa premiera solowego albumu Daniela “Demii” Piórka. Raper zaprosił do występu wielu gości, którzy wspomogli go m.in. w nagrywaniu płyty. Wydarzenie jest organizowane przez artystę oraz Świdnicki Ośrodek Kultury.

Madział i Melon, DJ Slime, Wiśnia x Kwasu, Adei Front to pierwsi, ale nie wszyscy z potwierdzonych gości. Chociaż reprezentują lokalną scenę hip-hopową, to zapowiedziany występ będzie jedną z nielicznych okazji, żeby zobaczyć i usłyszeć ich na jednej scenie. Wszystko za sprawą Daniela "Demii" Piórka – świdnickiego wokalisty/rapera, znanego z występów w zespołach takich jak Human Inner Vision, Rebel Division czy Zakaz Wjazdu. Prace nad jego "A.K.A.Demia" trwały 1,5 roku. W rolę producenta albumu wcielił się sam Demia, zaś za warstwę muzyczną odpowiadają Ananda Studio, Melon, Gafer 303, Poszwixxx (Fabuła) oraz GruKillersBeats. Na albumie znajdzie się 14 nowych kompozycji, które są mieszanką 10 lat muzycznych podróży Demii. Rapowy materiał zabarwiony jest klasycznymi brzmieniami, choć nie brakuje na nim nowoczesnych produkcji czy reaggowych i rockowych brzmień. W sobotę podczas premierowego koncertu, artyście na scenie będzie towarzyszyć instrumentalny skład: Kuba Mażewski (perkusja), Paweł Sierakowski (gitara), Bartek Bednarz (gitara basowa) oraz Gafer 303, (dj) i Nixon (hypeman). Wkrótce zostanie ogłoszony drugi wykonawca, który będzie headlinerem wieczoru w Klubie Bolko. Zanim to nastąpi, od czwartku 19 września w świdnickiej Informacji Turystycznej (Rynek / ul. Wewnętrzna 2) można kupić bilety w promocyjnej cenie 10 zł. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronach Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top