Bawią się kolarstwem

Bawią się kolarstwem

w Sport

Sprandiada MTB to nowy cykl imprez kolarskich dla dzieci i młodzieży. To właśnie w tym wyścigu, w ostatni weekend, zadebiutowała kolejna grupa zawodników Akademii Kolarskiej sevenRsport.

Dla Hanii Demeszuk, która na wymagającej trasie w Bike Park Obiszów zajęła 3 miejsce był to szczególny debiut. Tylko przypadek sprawił, że na ostatnim okrążeniu nie mogła już włączyć się do walki o zwycięstwo. Pozostali zawodnicy Akademii – Kacper Andrejczuk, Przemysław Bojarski, Mikołaj Demeszuk, Jakub Synowiec i Krzysztof Krüger pokazali ducha walki i zdobyli pierwsze doświadczenia w imprezach kolarskich. Jak sami przyznali po zakończeniu wyścigu, nie mogą się już doczekać kolejnych startów. Na tym etapie wynik sportowy nie jest sprawą najważniejszą. Priorytetem jest to, aby uprawianie kolarstwa było dla dzieci formą świetnej zabawy i sprawiało mnóstwo radości. Na ten moment w Akademii Kolarskiej sevenRsport, w różnych grupach wiekowych, trenuje już blisko 40 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. Wszyscy, w najbliższym czasie, sprawdzą swoje możliwości w nadchodzących wyścigach kolarskich.

Akademia Kolarska sevenRsport stale prowadzi nabór otwarty dla dzieci szkół podstawowych w kategoriach klas I – III oraz klas IV – VI. Zajęcia sportowe z szerokim pakietem zajęć dodatkowych prowadzone są w systemie całorocznym. Pozwala to, między innymi, na zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci w nadchodzące wakacje. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz samej Akademii można uzyskać na stronie www.sevenrsport-cycling.com oraz pod numerami telefonów 74 / 300-04-82 oraz 790-205-777.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top