Bezpłatna komunikacja i zmiany w ruchu

w Aktualności/Powiat/Region

Jak informują pracownicy Działu Komunikacji Zbiorowej Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu, 1 listopada 2018 roku na cmentarze usytuowane na terenie Wałbrzycha oraz gmin ościennych autobusami komunikacji miejskiej każdy zainteresowany dojedzie bezpłatnie.

Autobusy jeździć będą według rozkładów jazdy ważnych w soboty, z wyjątkiem linii nr 4, która kursować ma według specjalnie przygotowanego na ten dzień planu. Warto więc zastanowić się, czy nie pozostawić w ten dzień samochodu w miejscu zamieszkania i odwiedzić groby swoich bliskich poruszając się właśnie komunikacja miejską. Uwaga! Będzie zmiana organizacji ruchu w Głuszycy przy cmentarzu komunalnym. Jak informują pracownicy Urzędu Miasta w Głuszycy w dniach 31.10. – 1.11.2018 roku zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu dla osób odwiedzających cmentarz komunalny w tym mieście. Przyjęte zostały dwa warianty:

– w czasie obowiązywania sygnalizacji świetlnej na remontowanym odcinku drogi wojewódzkiej W381: na parking przy cmentarzu będzie można dojechać od strony ul. Kłodzkiej (wjazd pomiędzy posesjami Kłodzka 7 a Kłodzka 11 – patrz załączona mapka). Wyjazd będzie ul. Cmentarną przy Komisariacie Policji w Głuszycy, gdzie będzie obowiązywał znak nakazujący tylko skręt w prawo.

– w czasie nieobowiązywania sygnalizacji świetlnej na remontowanym odcinku drogi wojewódzkiej W381: na parking przy cmentarzu będzie można dojechać tak jak w wariancie nr 1 od strony ul. Kłodzkiej (wjazd pomiędzy posesjami Kłodzka 7 a Kłodzka 11 – patrz załączona mapka). Wyjazd będzie ul. Cmentarną przy Komisariacie Policji w Głuszycy, gdzie będzie można skręcać w obie strony.

W obu przypadkach zamknięty będzie dla ruchu kołowego odcinek ul. Cmentarnej do głównego wejścia na cmentarz.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top