Dark Dog nie zawiódł

Koszykarze Górnika Dark Dog nowe Miasto nie zawiedli swoich kibiców wygrywając pierwszy mecz przed własna publicznością, z wyżej notowanym zespołem, drużyną MKS-u Tytan Jawor 81:71.

Mecz rozpoczęła się idealnie dla koszykarzy z Wałbrzycha, którzy przed kolejnymi kwartami wypracowali sobie aż 15 punktowa przewagę. W kolejnej zawodnicy z Jawora pokazali, że nie przyjechali do nas, aby się podać bez walki. W końcu po czterech meczach MKS miał na koncie trzy zwycięstwa i tylko jedna porażkę. Tę odsłonę goście wygrali 20:17. W drugiej połowie Górnicy z Nowego miasta znów wrócili do gry. Po kilku m.in.. udanych akcjach Karwika i Sujki, którzy zacięcie walczyli pod tablicami, schodzili na ostatnią część spotkania prowadząc 59:41. Nie mający nic do stracenia koszykarze Tytana rzucili się do ataku. Mimo chęci i ambitnej postawy oraz wygraniu ostatniej kwarty 30:21 to wałbrzyszanie schodzili z parkietu jako zwycięzcy. Górnik Dark Dog Nowe Miasto Wałbrzych – MKS Tytan Jawor 81:71