Donatan z ekipą w Książu

w Aktualności/Wałbrzych

Gwiazdy upodobały sobie Zamek Książ w Wałbrzychu. Filmowcy, muzycy i artyści niemal każdej dziedziny sztuki chcą pracować w Książu lub czerpać z niego inspirację.  W tym tygodniu w zamkowych podziemiach oraz salach Maksymiliana i Konrada powstawały zdjęcia do najnowszego teledysku Donatana. Na planie pojawiła się m.in. Cleo.

fot. (Zamek Książ)

Ekipy filmowe pracujące po godzinach otwarcia zamku w jego zabytkowych komnatach to już widok zupełnie normalny dla książańskich pracowników i strażników. Tylko w ubiegłym roku do wałbrzyskiego zamku zawitali m.in.  znani reżyserzy Borys Lankosz i Lech Majewski. W ich najnowszych filmach Książ stanowi jedne z ważniejszych plenerów.  W zamku i jego otoczeniu powstają także krótsze formy filmowe. Późną jesienią zawitali do nas idole młodego pokolenia i wielbicieli skocznej, polskiej nuty. -Książ to jedno z piękniejszych miejsc jakie widziałam w swoim życiu. Bardzo się cieszę, że możemy u was pracować – mówi Cleo (właściwie Joanna Klepko), którą zachwyceni turyści mogli spotkać na dziedzińcu honorowym. -Dziękujmy za świetne podejście i doskonałą współpracę pracowników spółki Zamek Książ z naszą ekipą. Wiecie co to dobry marketing – komplementował Donatan.

Donatan (właściwie Witold Czamara) to pochodzący z Krakowa muzyk, producent muzyczny i inżynier dźwięku. W 2014 roku w duecie z Cleo reprezentował Polskę na 59 Konkursie Piosenki Eurowizji. Największe przeboje popularnej muzycznej pary to: „My Słowianie” i  „Brać”. W teledysku do piosenki „Mana Musa”, który powstawał w Zamku Książ w Wałbrzychu pojawili się znani raperzy: Gural, Sitch, ReTO-STAMINA. Poniżej zdjęcia z planu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top