Fotorelacja: MKS i Górnik wygrywają swoje mecze

w Galeria/Sport

Piłkarze MKS-u Szczawno – Zdrój pokonali na własnym boisku zespół Prochowiczanki Prochowice 3:0. Od 21 minuty spotkania goście grali w osłabieniu.

Czerwoną kartkę za zagranie ręką zobaczył bramkarz Prochowiczamki, Grzegorz Sinanis. Sytuację szybko wykorzystali piłkarze MKS-u, strzelając przed przerwą pierwszą bramkę. W drugiej połowie kolejne dwie. Na listę strzelców wpisali się Kacper Niemczyk oraz dwukrotnie Marcin Wojtarowicz. Sobotnie zwycięstwo pozwoliło zawodnikom z MKS-u uciec z dołu tabeli. Z ośmioma punktami na koncie zajmują obecnie 12 miejsce.

MKS Szczawno Zdrój – Prochowiczanka Prochowice 3:0 (1:0)

Swój mecz wygrał również Górnik Wałbrzych. Na wyjeździe biało – niebiescy pokonali Celulozę Kostrzyn 3:2. Bramki dla wałbrzyszan zdobyli Jan Rytko (dwie) i Marcin Smoczyk