Górnik przegrywa z wiceliderem - zdjęcia

Górnik przegrywa z wiceliderem – zdjęcia

Nie udało się Górnikom sprawić dzisiaj niespodzianki na stadionie przy ulicy Ratuszowej. Po zaciętej grze wałbrzyszanie przegrali z Bytovia Bytów 0:2.

W pierwszych 10 minutach spotkania groźny strzał oddają goście, którzy od początku próbowali przejąć inicjatywę na boisku. W odpowiedzi w 21 minucie groźne uderzenie Moszyka. Chwilę później Hirsz rewanżuje się strzałem na naszą bramkę. Piłka mija na szczęście poprzeczkę. Kolejne minuty to ostra gra i zacięta walka o piłkę. Przyjezdni coraz częściej dochodzą do pozycji strzeleckich. Po zmianie stron atakuje Górnik. Moszyk,który wykonuje rzut wolny myli się o centymetry. Trener przyjezdnych mobilizuje swoich zawodników. Ci coraz częściej pod naszą bramką. Niestety w 57 minucie Bytovia wykorzystuje jedną z szans. Strzelcem bramki Pięta. Trenerzy zaczynają dokonywać zmian. W 69 minucie biało – niebiescy tracą piłkę w środku pola. Szybka kontra i już 2:0. Górnik rzuca się do odrabiania strat. Goście szanują jednak futbolówkę i nie spieszą  z kolejnymi akcjami. Sędzia kończy mecz. Przegrywamy 0:2. Poniżej fotorelacja.