Konkurs fotograficzny z nagrodami!

w Głuszyca/Kultura

Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy zaprasza mieszkańców Gmin Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Pieszyce, Nowa Ruda i Walim do udziału w konkursie fotograficznym w ramach zadania grantowego pn. „SOWIOGÓSKIE SKARBY – W OBIEKTYWIE I W SIECI” realizowanego jako część projektu grantowego pn. „Wzmocnienie i wykorzystanie potencjału Gór Sowich”.

Celem konkursu jest m.in. promocja zasobów kulturowych, historycznych i przyrodniczych całego obszaru Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Sowiogórskie”. Zdjęcia ukazujące walory historyczne i/lub przyrodnicze na terenie Gmin Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Pieszyce, Nowa Ruda i Walim prosimy przesyłać mailowo na adres ckmbp@gluszyca.pl do dnia 24 sierpnia 2020. Regulamin konkursu dostępny na jest na stronie www.ckmbp.gluszyca.pl

Finał konkursu z wręczeniem nagród dla autorów najlepszych zdjęć odbędzie się 28 sierpnia 2020 o godz. 16.00 w siedzibie CK-MBP w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26.  Więcej informacji pod nr tel. 503 102 817 oraz 74 84 56 334 wew. 15. Pokaż bogactwo historyczne obszaru LGD! Uchwyć piękno sowiogórskiej przyrody! Wyślij fotkę i wygraj nagrodę! Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Głuszyca

Wakacje Odkrywców w Głuszycy

Trwają zajęcia wakacyjne organizowane przez Centrum Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczną w Głuszycy. „Wakacje

Wsparli ochotników

10 tysięcy złotych dotacji przekazał Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego Ochotniczej Straży Pożarnej z

Dotacje trafiły do powiatu

16 gmin z regionu wałbrzyskiego otrzymało dotacje na przyjazne mieszkańcom zagospodarowanie terenu.

Ekologiczne warsztaty

Zwiększenie wiadomości ekologicznej było głównym celem warsztatów, które w dniach 27 i
Go to Top