Nocy pościg. Uszkodzony radiowóz

Nocy pościg. Uszkodzony radiowóz

w Aktualności

Sceny przypominające amerykańskie filmy akcji rozegrały się dzisiaj przed północą na ulicy Kamienieckiej. Dopiero po zajechaniu drogi kierowcy, który uciekał przed policją, udało się zatrzymać kierowcę auta osobowego. Jeden radiowóz został zniszczony.

Do zdarzenia doszło przed północą. Nie wiadomo jeszcze dlaczego kierowca uciekał przed funkcjonariuszami. Z nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji wynika, że mógł spowodować chwilę wcześniej wypadek lub kogoś potrącić. Świadczyć może o tym karetka pogotowia, która pojawiła się na miejscu i pojechała w kierunku Jedliny – Zdroju. Funkcjonariusze zatrzymali uciekiniera dopiero po zajechaniu i zablokowaniu mu drogi. Mężczyzna zdążył jednak zniszczyć jeden radiowóz. Sygnał o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych Czytelników. Dziękujemy za informacje. Fakty w tej sprawie będziemy ustalać rano.
Aktualizacja

Dzisiaj wiadomo, że męzczyzna uciekał, bo dokonał kradzieży. – Wczoraj około godziny 22.45 kierujący samochodem Audi A6 dokonał kradzieży paliwa na kwotę około 260 złotych. W pościg za 21-letnim mężczyzną ruszył policyjny radiowóz. Efektem pościgu była kolizja z policyjnym autem. Kierujący został zatrzymany. Był trzeźwy. Na jego samochodzie zamontowane były tablice rejestracyjne od innego pojazdu – informuje Joanna Żygłowicz, rzecznik wałbrzyskiej policji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Konsultacje społeczne

Powiat Wałbrzyski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji

Budują obwodnicę

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie prac przy

Biała broń

Zamek Książ w Wałbrzychu otrzymał w depozyt minikolekcję broni białej ze zbiorów
Go to Top