Oświadczenia w sprawie incydentów pseudokibiców

Oświadczenia w sprawie incydentów pseudokibiców

w Sport

Klub Kibica oraz zarząd odcinają się od incydentów, do których doszło w trakcie półfinałów Mistrzostw Polski  U-16 pomiędzy Górnikiem Wałbrzych a Basketem Team Opalenica (62:87).

Oświadczenie Klubu Kibica Górnika Wałbrzych: "Klub Kibica Górnika Wałbrzych nie identyfikuje się z osobami odpowiedzialnymi za niecenzuralne okrzyki w stronę rodziców zawodników klubu Basket Team Opalenica i stanowczo potępia takie zachowania. Osoby odpowiedzialne za te okrzyki nie należały, nie należą i nigdy nie będą należeć do naszego grona. Z górniczym pozdrowieniem – kibice Wałbrzyskiego Górnika"

Oświadczenie zarządu klubu: "Podczas usuwania z hali pseudokibiców próbujących skompromitować imprezę, część z nich została rozpoznana i "zapamiętana". Aby zapobiec w przyszłości podobnym incydentom chuligani ci po stwierdzeniu ich obecności na imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie, będą z niej wypraszani. Zarząd Stowarzyszenia oświadcza, że nie będzie tolerował na zawodach organizowanych przez siebie zachowań, które będą psuły opinię wałbrzyskich kibiców jak i samego klubu".

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Runmageddon Wałbrzych

Ostatni weekend września na Dolnym Śląsku przebiegnie pod znakiem ekstremalnych wrażeń, a
Dakarowe enduro na Hałdzie

Dakarowe enduro na Hałdzie

Mocny dakarowy akcent miały zawody enduro, rozgrywane na wałbrzyskiej Hałdzie „Wisław”. Triumfatorem
Rodzinna Mini Setka

Rodzinna Mini Setka

Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła
Go to Top