Piłkarze Górnika szlifują formę

Podopieczni Roberta Bubnowicza wygrali 2:1 z drużyną BKS Stal Bielsko Biała. Bramki dla wałbrzyszan zdobyli Moszyk i Morawski.

Mecz rozegrano na boisku OSiR-u w Dzierżoniowie. Przeciwnikiem Górnika była drużyna III ligi śląsko -opolskiej BKS Stal Bielsko Biała. Pierwszego gola w 60 minucie spotkania po dobitce strzału Rytki zdobył Moszyk. Dwadzieścia minut później na 2:0 podwyższył z rzutsu wolnego Morawski. Kilka minut później drużna Stali zdobyła honorową bramkę zmniejszając rozmiary porażki do jednej bramki. Ostatnie dwa sparingi Górnik rozegra w sobotę 06.03 z Konfeksem Legnica i 13.03 z Bielawianką Bielawa.