Polska - Czarnogóra 1:3 - zobacz fotorelację

Polska – Czarnogóra 1:3 – zobacz fotorelację

Nie udało się polskim siatkarzom pokonać Czarnogórę podczas meczu w Wałbrzychu. Na wysokości zadania stanęła reprezentacja kobiet oraz publiczność.

Pierwsze grały panie. W secie nr 1 przegrały nieznacznie, bo do 23. Kolejny był również bardzo zacięty. Skończył się wynikiem 28-26 do Greczynek. W trzecim Polki wygrały do 19. W czwartym już do 16. W decydującym piątym secie, nie dały szans swoim rywalkom pokonując reprezentację Grecji 15-4. Męska kadra urwała Czarnogórzanom tylko jednego seta, przegrywając 1-3 (25-27, 25-23, 14-25, 20-25). Na największe brawa zasługują jednak kibice, którzy głośno wspierali biało-czerwonych. Poniżej blisko 150 zdjęć. Byłeś na meczu? Szukaj się na zdjęciach.