Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie na przejściu dla pieszych

w Aktualności

Nie wiemy w jakim stanie jest kobieta, która została potrącona przed chwilą na przejściu dla pieszych na ulicy Kolejowej. Została zabrana przez karetkę pogotowia. Czekamy na potwierdzenie od policji czy była z dzieckiem, bo na miejscu zdarzenia stał pusty wózek.

Do wypadku doszło przed południem. Dużo wskazuje na to, że kierująca Audi nie zachowała ostrożności i jadąc lewym pasem uderzyła w przechodzącą przez pasy kobietę. W miejscu zdarzenia stał również dziecięcy wózek, co pozwala przypuszczać, iż poszkodowana była z dzieckiem. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia i policję. Karetka zabrała kobietę. Na miejscu pracują biegli, którzy ustalą przyczyny wypadku. Niestety to kolejne zderzenie w tym miejscu. Kierowcy jadący lewym pasem drogi zapominają, że zatrzymujący się po prawej stronie pojazd nie hamuje, a przepuszcza pieszych. Gdy próbują się już zatrzymać jest najczęściej za późno. Patrząc na ustawienie Audi można przypuszczać, że w tym przypadku było podobnie. Auto stało w połowie przejścia.

Aktualizacja: Kobieta była z 2-letnim dzieckiem. Oboje trafili do szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Prowadząca auto otrzymała mandat i punkty karne.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top